Hoppa till textinnehållet
Aktivt val

Hej, vi hjälper dig gärna!

Välkommen att skriva din fråga nedan för att snabbt få svar på vanliga frågor. 

Ställ din fråga här

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Sölvesborg-Mjällby Sparbank, telefonnummer till växeln, support och spärr av kort med mera.

Växel 0456-424 00

Växelns öppettider:

  • Måndag till torsdag: 8 - 17
  • Fredag: 9 - 15

E-post

Du får gärna kontakta oss via e-post:

Information om våra två kontor

Se öppettider och kontaktuppgifter till våra respektive kontor:

Personal

Vill du komma i kontakt med någon från vår personal direkt? Nedan finner du kontaktuppgifter till all vår personal.

Namn E-post Tel. nr.
Verkställande direktör
Stefan Ohlson
424 04
Administration
Cecilia Ahlén 424 01
Håkan Claesson
hakan.claesson@smsparbank.se
424 44
Lars Nilsson
lars.nilsson@smsparbank.se
424 03
Cecilia Cronqvist
cecilia.cronqvist@smsparbank.se 424 47
Helene Jöninger
helene.joninger@smsparbank.se
424 07
Annelie Mielonen
annelie.mielonen@smsparbank.se
424 24
Marknad
Susann Hammad
susann.hammad@smsparbank.se
424 05
Henrik Ivansson 424 06
Företagsavdelningen
Linda Wrenne
linda.wrenne@smsparbank.se
424 41
Sofia Brink
sofia.brink@smsparbank.se 424 46
Linnéa Berner
linnea.berner@smsparbank.se
424 39
Andrea Nyström
andrea.nystrom@smsparbank.se 424 43
Sam Johansson sam.johansson@smsparbank.se
424 42
Andreas Johansson 424 45
Privatavdelningen
Jan Persson
jan.persson@smsparbank.se
424 13
Magnus Hjorth
magnus.hjorth@smsparbank.se
424 25
Magnus Stjärnqvist
magnus.stjarnqvist@smsparbank.se
424 11
Sara Hansson
sara.hansson@smsparbank.se
424 14
Joachim Larsson
joachim.larsson@smsparbank.se 424 33
Sofia Fridh Nilsson
sofia.fridh.nilsson@smsparbank.se
424 15
Malin Jansson
malin.jansson@smsparbank.se 424 22
Carolina Knutsson
carolina.knutsson@smsparbank.se
424 26
Margareta Appelqvist
margareta.appelqvist@smsparbank.se
424 36
Cathrine Nilsson
cathrine.nilsson@smsparbank.se
424 35
Helene Lovén
helene.loven@smsparbank.se
424 34
Oscar Torstensson 424 12
Simone Molin
simone.molin@smsparbank.se
424 29
Mjällbykontoret
Tom Ohlsson
tom.ohlsson@smsparbank.se 424 37
Sara Borggren
sara.borggren@smsparbank.se
424 28
Simone Molin
simone.molin@smsparbank.se
424 29
Sam Johansson
sam.johansson@smsparbank.se
424 42
Carolina Knutsson
carolina.knutsson@smsparbank.se
424 26